• Rīta aplis ir jauks rīta cēliena brīdis, kad varam vēlreiz sasveicināties, nodziedāt rīta dziesmiņu, paspēlēt rotaļas, pārrunāt svarīgos notikumus un saplānot dienu. 
  • Īpaši bērni gaida dzimšanas dienas, kad rīta aplis veltīts tikai jubilāram  - ikvienam mamma iedod līdzi stāstu par bērna piedzimšanu un kastīti ar fotogrāfijām, svarīgām piemiņas lietām no bērna piedzimšanas laika. Jubilārs īpašā rituālā tiek sveikts un samīļots. 
  • Dienas gaitā īpaša loma atvēlēta kustībai.  Arī ārā tiek noturētas laukā nodarbības ar attāluma spēlēm  un uzdevumiem, bet visvairāk bērniem patīk izskrieties un spēlēt lomu spēles. Jauki  brīži bērniem saistās ar gulētiešanas laiku, viņi gaida klusuma vingrinājumus un priekšā lasīto pasaku.

Mūzika - ir radoša, skanoša, dejojoša nodarbība. Bērni kopā ar skolotāju Ramonu iepazīst mūzikas instrumentus, dzied dziesmas un mācās ritma izjūtu.

Peldēšana - peldētapmācību vada trenere Agnese. Baseinā vienlaikus atrodas no 2 līdz 4 bērniem. Mazākajai grupiņai, ja nepieciešams, baseinā līdzi dodas arī grupas skolotāja vai skolotāja palīgs.

Teniss - šo nodarbību bērni apmeklē mazās grupās. Treneris Deniss ir  vērīgs un rūpējas par katra bērna fizisko spēju attīstību. 

Angļu valoda - kopā ar skolotāju Unu, mazās grupiņās bērni mācās angļu valodas pamatus.