Vecāki saka tā: "Esot dārziņā, pārņem tāda ļoti laba sajūta - jūties gaidīts, uzklausīts un īpašs." 
Teju ikviens, atnākot ciemos, sajūt to īpašo gaisotni un atzīst: "Es jūtos kā mājās! "

Ienākot bērnus un vecākus vienmēr sagaida īpaša dekorācija vai ziedu kompozīcija. Mājīgumu rada  tas, ka  arī vecāki pārvelk apavus un uz grupiņu dodas kopā ar bērnu. Pa ceļam uz grupiņām var sastapt  putnus, zvēriņus vai laipnas lelles acis. Ienākot grupiņā, bērnu sagaida laipna skolotāja, kura būs uzmanīga un pamanīs, vai bērniņam šorīt ir jautrais un priecīgais, vai klusais un domīgais rīts.

Savas maltītes ieturam skaistās, plašās telpās ar lieliem logiem un skatu uz apkārtni. Mēs varam vērot saullēktu, miglu, lietu, sniegu - visu, kas notiek dabā. Grupiņas ir iekārtotas mājīgi, ar iespēju bērniem nevis mācīties, bet izdzīvot visu, ko mācāmies. 

Sports mums notiek attīstības centra telpās. Mēs izmantojam ar mīksto segumu aprīkotu sporta zāli un baseinu. Individuālām nodarbībām Attīstības centrs mums laipni atvēl sajūtu istabu, kurā bērni var piedzīvot dažādību sajūtu gammā, relaksēties un arī individuāli mācīties. 

Pie mājas mums ir plaša teritorija, kurā esam iekārtojuši ogu dārzu un mazu siltumnīcu. Āra vide ir dabiska, ar iespējām stādīt, sēt, grābt lapas, tīrīt sniegu un daudz, daudz citu interesantu lietu no reālās ikdienas.